Tule ja naudi maitset!   

Meie Tallinna salong asub  SIIN ja Tartu salong  SIIN

Helista või kirjuta meile ning lepime kokku sobiva aja

info@7kohvipoissi.ee

Skype: kohvipoisid

6 030 801

Kerta

assistent
6 030 801
info@7kohvipoissi.ee

…võtab vastu Teie kõned, hoolitseb tellimuste eest, kui vaja saadab tehniku kohale

Triin

kliendihaldur
57880167
triin@7kohvipoissi.ee

Annika

müügijuht-kliendihaldur
56626665
annika@7kohvipoissi.ee

Kati

müügijuht
5050173
kati@7kohvipoissi.ee

Tehnikud

Siim
Andres
Indrek
Madis
Janek
Eino
Gunnar

…hoiavad aparaadid elus, kui vaja seadistavad, kui vaja teevad korda

tehnikud info@7kohvipoissi.ee

Jaak

tehnikajuht
57570704
jaak@7kohvipoissi.ee

Maiu

raamatupidaja
6030825
maiu@7kohvipoissi.ee

…vaatab, et arved laekuksid ja rahadega kõik korras oleks

Rainer

jaemüügi juht
5025898
rainer@7kohvipoissi.ee

IMG_3657(1)
Vallo

juhataja
50 59 336
vallo@7kohvipoissi.ee

…korraldab, et üldiselt kõik laabuks

info(at)7kohvipoissi.ee
Telefon: 603 0801
Faks: 603 0811
Peterburi tee 2F
Tallinn, Eesti