Tule ja naudi maitset!   

Meie Tallinna salong asub  SIIN ja Tartu salong  SIIN

Helista või kirjuta meile ning lepime kokku sobiva aja

info@7kohvipoissi.ee

Skype: kohvipoisid

6 030 801

Kerta

assistent
6 030 801
info@7kohvipoissi.ee

…võtab vastu Teie kõned, hoolitseb tellimuste eest, kui vaja saadab tehniku kohale

Triin

kliendihaldur
57880167
triin@7kohvipoissi.ee

Annika

müügijuht-kliendihaldur
56626665
annika@7kohvipoissi.ee

Kati

müügijuht
5050173
kati@7kohvipoissi.ee

Tehnikud

Siim
Stanislav
Indrek
Madis
Eha
Janek
Eino
Gunnar

…hoiavad aparaadid elus, kui vaja seadistavad, kui vaja teevad korda

tehnikud info@7kohvipoissi.ee

Maiu

raamatupidaja
6030825
maiu@7kohvipoissi.ee

Kriste

jaemüügijuht
56717721
kriste@7kohvipoissi.ee

jaak2
Jaak

tegevjuht/juhatuse liige
57570704
jaak@7kohvipoissi.ee

IMG_3657(1)
Vallo

partner/ juhatuseliige
50 59 336
vallo@7kohvipoissi.ee

info(at)7kohvipoissi.ee
Phone: 603 0801
Fax: 603 0811
Peterburi tee 2F
Tallinn, Eesti