Tule ja naudi maitset!   

Meie Tallinna salong asub  SIIN ja Tartu salong  SIIN

Helista või kirjuta meile ning lepime kokku sobiva aja

info@7kohvipoissi.ee

Skype: kohvipoisid

6 030 801

IMG_3559
Kerta

assistent
6 030 801
info@7kohvipoissi.ee

…võtab vastu Teie kõned, hoolitseb tellimuste eest, kui vaja saadab tehniku kohale

IMG_3555
Annika

müügijuht-kliendihaldur
56626665
annika@7kohvipoissi.ee

IMG_3826
Triin

kliendihaldur
57880167
triin@7kohvipoissi.ee

Annika ja Triin … seisavad hea selle eest, et iga Klient end hästi tunneks

IMG_3741
Kati

müügijuht
5050173
kati@7kohvipoissi.ee

IMG_3654
Siimo

müügijuht
5125341
siimo@7kohvipoissi.ee

IMG_3703
Merilyn

müügijuht
5117913
merilyn@7kohvipoissi.ee

Kati, Siimo ja Merilyn …hoolitsevad, et igaüks saaks oma soovidele ja vajadustele sobiliku kohvilahenduse

Tehnikud

IMG_33962
Siim
IMG_3360
Andres
IMG_3386(1)
Indrek
Portrait-Icon
Madis
Portrait-Icon
Gunnar
Portrait-Icon
Eino

…hoiavad aparaadid elus, kui vaja seadistavad, kui vaja teevad korda

tehnikud info@7kohvipoissi.ee

IMG_34072
Priit

tehnikajuht
57570704
priit@7kohvipoissi.ee

IMG_3509
Maiu

raamatupidaja
6030825
maiu@7kohvipoissi.ee

…vaatab, et arved laekuksid ja rahadega kõik korras oleks

IMG_34582
Rainer

jaemüügi juht
5025898
rainer@7kohvipoissi.ee

IMG_3657(1)
Vallo

juhataja
50 59 336
vallo@7kohvipoissi.ee

…korraldab, et üldiselt kõik laabuks

info(at)7kohvipoissi.ee
Telefon: 603 0801
Fax: 603 0811
Peterburi tee 2F
Tallinn, Eesti